Urodziny

Mam na imię Patryk, mam 22 lat i jestem ojcem. Razem z moją narzeczoną Izą wychowujemy córkę, chce Wam opowiedzieć o zdarzeniu które miało miejsce 1,5 roku temu.
Iza to 20 letnia wysoka z długimi włosami brunetka, zielone oczy, zgrabna, szczupła, jędrny okrągły tyłeczek i duże cycuszki. Nie ukrywałem że Iza mi się podoba, wiele razy próbowałem lecz nie wychodziło.

O godzinie 18 zaczęli zbierać się ludzie na imprezę urodzinową organizowaną przeze mnie na chacie, pierwsza u mnie pokazała się Iza. Przywitaliśmy się po przyjacielsku buziakiem w usta, lecz ten był inny niż cała reszta które dotychczas od niej otrzymywałem. Chwilę później zeszli się inni, kumple i koleżanki. Wszyscy byli wyszykowani, zwłaszcza dziewczyny które kusiły chłopaków do zrobienia czegoś głupiego, niektórzy zbliżali się do kobiet by je uściskać lub zrobić jakiś ruch. W tle leciała imprezowa muzyka, pełno jedzenia, picia i to co najważniejsze alkoholu. Dziewczyny niechętnie sięgały po alkohol lecz płeć przeciwna często sięgała to po piwo lub wódkę. Wszyscy świetnie się bawili aż w końcu nadszedł czas zbierać się, Iza została jako jedyna do końca i zaproponowałem jej noc u mnie. Zgodziła się, po tym poszliśmy oboje do pokoju sprzątać. Pracą towarzyszyły niezłe zabawy i żarty z dziewczyną, po godzinie dom był wysprzątany. Starych nie było więc można było pozwolić sobie na coś więcej. Tak więc oboje z Izą rozebraliśmy się do bielizny, nie była zawstydzona tak samo jak ja, przyglądaliśmy się sobie i Iza puszczając do mnie oczka rzekła.
- Hmm nie złe ciałko, tam niżej też pewnie jest niezły- Lekko zaskoczony uśmiechnąłem się do dziewczyny i rzuciłem w jej kierunku.
- Twoje ciało też jest super i pewnie ta bielizna skrywa także cudne rzeczy- Dziewczyna lekko się zarumieniła i podeszła do mnie, zawiesiła mi się na szyi i zaczęła obcałowywać moje usta, odwzajemniałem tylko te pocałunki. Z ubiegiem czasu pocałunki stawały się coraz to bardziej czułe i namiętne, nasze dłonie błądziły po ciałach i co jakiś czas napotkały „przeszkodę” ubranie. Postanowiłem zabawić się i rozpiąłem stanik Izy, ona na to tylko uśmiechnęła się i powiedziała.
- Od tego wieczora jesteśmy razem, więc możemy to zrobić. Jestem Twoja..- Po tej wypowiedzi zacząłem bawić się jej ciałem, całowałem jej szyję i schodziłem niżej. Zatrzymałem się na piersiach by je dokładnie wylizać, wziąłem jeden z sutków w usta i zacząłem go ssać i przygryzać. Iza cicho stękała i wplątywała palce w moje włosy.
- Więcej.. weź mnie..- Szeptała Iza i zacząłem ściągać z niej stringi. Gdy była naga uklękła przede mną i powoli zsuwała ze mnie bokserki, z nich wyskoczył już mój 23cm naprężony kutas. Chwyciła go w swoje dłonie i zaczęła się nim bawić, waliła go i drażniła palcem, po chwili zaczęła jeździć po nim językiem. Drażniła go oddechem i w końcu wzięła go do ust. Obciągała mi i ssała nadal, owinęła język dookoła niego i obrabiała mi laskę dalej. Po dobrym nawilżeniu wypięła się przede mną.
- Moja cipka pragnie tego, wejdź we mnie..- Po tym złapałem ją za biodra i bez zbędnych słów wszedłem w nią jednym pewnym ruchem, dało się poczuć że była dziewicą ponieważ przebiłem jej błonę dziewiczą i była bardzo ciasna. Jęknęła na to głośno i zaczęła stękać, ja posuwałem ją powoli lecz z czasem było to coraz mocniejsze rżnięcie. Ja także teraz zostałem rozprawiczony i chciałem z niej wychodzić, lecz chciała bym został w niej, skoro jesteśmy parą mogę ją zapłodnić. Tak więc spuściłem się w nią a ona aż się wygięła i jęknęła głośno. Potem opadła z sił i położyła się na podłodze. Ja natomiast usiadłem na fotel i patrzyłem na moją dziewczynę jak leży z wycieńczenia na podłodze.
Złapała się za brzuch i spoglądała na mnie uśmiechnięta. Po 10 minutach leżenia oboje poszliśmy pod prysznic tam jeszcze pieszcząc swoje ciała. Po obmyciu oboje ubraliśmy coś na siebie i poszliśmy spać przytuleni do siebie. Od tych urodzin jesteśmy ze sobą i po kilku miesiącach dowiedziałem się że jest w ciąży. Kilka tygodni po tym oświadczyłem się jej i za 3 miesiące planujemy wziąć ślub.

Teraz mieszkamy razem i opiekujemy się naszą córką. Po urodzeniu dziecka robimy to często.

Mam nadzieje że podobało się bo całe to zdarzenie jest prawdą w 100%.
Jest to moje pierwsze opowiadanie, proszę o pozytywne rozpatrzenie i życzę miłego czytania.

Dodaj komentarz