Wakacje u wuja

Pojechałam na wakacje do mojego wujka ma on dziesiecioro dzieci najbardziej z nich lubiłam dwuch najstarszych braci.wygłupiałam się z matim młotrzym z nich drugi był w pracy.Pamietam tylko ze pokłuciłam sie z wujem i poszłam za szopę porozmawiać przez telefon z koleżanką był wieczór.gdy byłam w połowie rozmowy z koleżanką pszyszedł Mati.Podsłuchał jak dawałam rade koleżance-prosiła a raczej pytała czy przelecieć swojego chłopaka miała na niego niezłą chrapkę Powiedziałam że zrobi jak zeczce że pozycja na gościa i po misjonarsku jest dobra a tagże gdzie kupić tanią prezerwatywe.Wtedy się rozłączyłam.Mati uważnie mi się przyglądał podszedł do mie i zaczoł ugniataś aż do bólu moje cycki.Zajęczałąm. Masz w tym jakieś doświadczenie zapytał.Wodpowiedzi jedym ruchem zerwałam z niego spodni i zaczełam mu obcisagać.dalj się lizalismy ściagnoł mi spodnie i wszewd we mie aż po same jaja a to niemało z jego 29cm. normalnie gigant. Oparł mie plecami o mór szopy. I posówał na gościa dając mi ,, praktyke”

gwałtownym ruchem wyciągnoł ze mnie kutasa i popchnoł mie na ziemie .byłam na klęczkach zaczoł całować moje ciało aż jęczaŁAM dziwne że nikt tego nie usłyszał.

poproś.zażądał. Kórwa piepsz mie ostro. Wyryczałam. I zrobił według mojego życzenia zaczoł mie posówać od tyłu na pieska jakieś dziesięć minut potem znowu na gościa po misjoarski irżrnoł ie bez opamiętania.Jego 29cm posówało ie z małymi piencio minutowymi pszerwmi. Potrem stanoł oparty na ściane a jego kutas stała na baczość pociągnoł mie na niego mocno patentując mie od tyłu.Kontrolował ruchy trarzymając mie za udai posladki.Z poczżądku odczówłam lekki ból a następnie wielką przyjemnosc.Doszed i ja też spóścił mi sie w cipce.Nastepnie polecił mi się uprać i obydwoje jak gdyby nic poszliśmy do domu.W nocy dy wszyscy sali pieprzyliśmy się chyba całą noc nigdy tych wagacji nie zapomne. MATI BYŁ TROCHE WSTAWIONY I NIEWIEM CO Z TEGO PAMIĘTAŁA LE NA DRUGI DZIEŃ ZRObiła mi niespodzianke

Dodaj komentarz