Wakacje z Pauliną

Paulina jest moją przyszywaną kuzynką. Ma szesnaście lat. Jest piękną młodą kobietą. Ma blond włosy, małe śliczniutkie usteczka, i niebieskie. Niestety dopiero niedawno dotarło to do mnie.
Były wakacje. Wyjechaliśmy razem z rodzicami Pauliny na tydzień w góry.
Pewnego dnia zostaliśmy z Pauliną sami w pokoju. Oglądałem TV kiedy przez przypadek przełączyło mi się na jakiegoś pornosa. Akurat przyszła Paulina.
- O, przepraszam- powiedziałem- już przełączam
-Nic się nie stało. Nie przełączaj. Wiem ,że faceci to lubią.
Usiadła obok i również oglądała. Po pewnym czasie spytała:
-Robiłeś już to kiedyś z dziewczyną?
Lekko speszony odpowiedziałem, że nie. Ona powiedziała, że również jest jeszcze przed. Nagle wyszła do łazienki. Przez dziesięć minut zastanawiałem się co ona zamierza. Paulina tymczasem wróciła z łazienki ubrana w wydekoltowany top, czarna mini, czarne pończochy i buty na szpilkach zawiązane paseczkiem i dała mi jakąś buteleczkę.
-Zażyj to.
Jak kazała tak zrobiłem. Paulina w międzyczasie zaczęła rozpinać bluzę, którą miałem na sobie.
-Paulina, tak nie można…
-Ciii… przecież nikt się nie dowie…
Przestałem protestować. Zaczęliśmy się całować po francusku. Robiła to wspaniale. Zdjęła mi podkoszulek i zaczęła przygryzać mi sutki. Nie mogłem się powstrzymać by zdjąć jej bluzkę. Moim oczom ukazały “trójeczki” w czarnym bikini. Paulina rozpięła i ściągnęła ze mnie spodnie. Z moich slipów utworzył się stożek. Za długo tego nie widziałem, ponieważ dziewczyna wyjęła mojego penisa i włożyła go do swojej buzi. Powiedziała, że dobrze ze dbam o siebie. Poczułem nieopisaną rozkosz, zacząłem jęczeć ..Gdy dochodziłem wyjęła go i wytrysnął jej na brzuch. Podobało jej się to. Teraz ja przejąłem inicjatywę. Ściągnąłem z niej spódniczkę. Leżała teraz przede mną tylko w staniku, seksownych majteczkach i cudownych zakończonych koronką pończoszkach. Bardzo podobały mi się również te czarne szpilki.
Całując się z nią rozpiąłem jej stanik. Jej piersi były cudownie jędrne, zakończone sterczącymi sutkami. Zacząłem je ssać.
-Jesteś zajebisty…..oooo…
Zacząłem schodzić w dół. Paulina położyła się i rozchyliła nogi. Ściągnąłem jej majtki w dół. Miała cudowną, mokrą, różową i wygoloną cipkę. Zabrałem się do roboty. Językiem zacząłem lizać to cudo. Znalazłem jej łechtaczkę.
Zaczęła miarowo pojękiwać. Musiało być jej dobrze ponieważ zaczęła dyszeć i przygryzać usta. Jedną ręką przyciągnęła moją głowę do swojej cipki, a drugą szarpać swoje sutki. Dostała orgazmu.
-Niezły ogierek z Ciebie…Chciałbyś spróbować w cipkę…
-Nie …a jeśli zajdziesz w ciązę?
-Prezerwatywy są w szufladzie…-uśmiechnęła się,
Kazała mi się położyć a ona nałożyła mi gumkę. Wzięła Go do ręki i włożyła go Sobie. Zaczęła pracować pupą, Jej pochwa była supermokra i superciasna,Nie będąc Jej dłużnym zacząłem pieścić jej dwa piękne falujące skarby. Były takie mięciutkie. Zacząłem szczytować tuż przed nią. Padliśmy obok siebie
- Spróbujmy jeszcze w pupę, ok.?
Nie zamierzałem nie zgadzać się. Paulina wyjęła z szuflady lubryka nt i kazała nasmarować mi penisa i wejście do je pupeczki. Za drugą próbą udało się w nią wejść. To prawda ,że seks analny jest niesłychanie podniecający.
O, ile wcześnie Ona pojękiwała to teraz zaczęła krzyczeć z rozkoszy.
Kiedy skończyliśmy poprosiła mnie o zapięcie staniczka, cmoknęła w usta i podziękowała, mowiąc że było cudownie. Zdązylismy na 5 min przed powrotem rodziców.

fre xyz@abc.pl

Dodaj komentarz