Wesele i szkolenie

Witam, historia wydarzyła się naprawdę jakoś miesiąc temu.
Byłem u kuzynki pozartowac. byliśmy sami w domu bo jej brat na studiach a siostra już się z mężem wyprowadziła. natomiast ciotka z wujkiem na weselu u znajomego ze szkoły. przyszedłem do niej około 15. siedziała przed kompem i oglądała jakiś film. zobaczyła że przyszedłem to wstala i mnie pocałowała w policzek.
na imię miała Paulina. była wysoka brunetka mającą 18 lat i zielone oczy. Posiadała strasznie seksowny tyleczek który zawsze chciałem przelecieć. miała także niesamowite piersi o rozmiarze D. oglądaliśmy film ale się skończył. postanowiliśmy że oglądniemy porno. oglądaliśmy już chyba z 20 filmów. zrobił się wieczór i poszedłem się kąpać u niej bo miałem pozwolenie od rodziców zostać na noc. rozebrałem się i kapalem. moj ogier stał na baczność. umyłem się i zobaczyłem że nie ma ręcznika. myślałem sobie że chciałbym ją przelecieć. poprosiłem ją o przyniesienie ręcznika. zgodziła się i zapukała do łazienki. weszła i zobaczyła mojego penisa. zawstydziła się nieco. spytałem czy chce . powiedziała abym pokazał jak wale. złapałem kutasa i zacząłem walić. ona zobaczywsza jak mi to idzie rozebrała się do stanika na którym widniały sterczace sutki i stringow. podszedła do mnie i powiedziała że boi się trochę. odpowiedzialem że nie ma czego. złapała za fiuta i zaczęła walić. powiedziałem że dochodzę. ona rozebrała się do naga i weszła pod prysznic do mnie. wzięła do buzi i zaczęła robić dobrze. złapałem ją za głowę i zacząłem pieprzyc jej usta. w końcu doszedłem i spuściłem się w jej usta i na piersi. ona rosmarowala spermę na cycach a w ustach połknela. wstała i postawiła go znowu. złapała i zaczęła walić calujac moje usta języczkiem. ja tym czasem ugniatalem i bawiłem się jej piersiąmi i tylkiem. wkońcu popchnalem ją na ścianę i poprosiłem aby się wypiela. wszedłem z całych sił w jej dupe 24cm fallusem. ona jeczala krzycac mocniej kurwa mocniej! ją zacząłem uderzac jedną ręką o tyłek a druga bawiłem się piersiąmi. przyszpieszyjęm na maksa i się spuściłem. ona wzięła go do ust aby wylizac pozostałości. położyła się na podłodze a ja robiłem jej minete. doprowadziłem ją do orgazmu po 20 minutach. zamienilismy się pozycjami i ja leżałem na podłodze a ona siedziała na moich udach calujac mnie. ja ściskałem jej tyłek. w końcu złapałem ją za niego z całych sił i przesunąłem na kutasa. zaczęła mnie ujezdzac a ją z całych sił ruszałem biodrami. padlismy wykonczeni. ona mi zrobiła jeszcze łodzika i wyszliśmy.
nagle do mnie telefon
dzwoni mama i mówi abym wrócił do domu bo tata na szkoleniu a muszę w czymś jej pomóc.
wybieglem od pauliny. wszedłem do domu i zobaczyłem w sypialni leżąca mamusie przykryta kołdra. spytałem o co chodzi. poprosiła mnie abym się koło niej położył. ściągnąłem koszulkę i spodenki i wszedłem pod kołdre. mama była gola. nagle jej ręką powędrowała na krocze i ściągnęła bokserki calujac w usta. zdarła kołdre i usiadła na mnie ujezdzając gdzies z godzinę . bawiłem się jej ogromnymi piersiąmi i ugniatalem tyłek. zeszła i zmiżyła się do niego mówiąc ale wielki. robiła lóda bawiąc się jądrami. doszedłem i spuściłem się w usta. połknela i prosiła abym w nią wszedł. rozszerzyla nogi a ja bez skrupolow wszedłem i wchodziłem z całych sił. doszedłem i spuściłem się jej w cipke. powiedziała abym ją od tylu wziął. wypiela się na pieska a ja ją rznalem jak suke. doszedłem i wylizala. urnelismy przytuleni do siebie z fiutem w jej cipie
od tego czasu robię to z mama codziennie a z kuzynka 3 razy w tygodniu
historia prawdziwa
granoS