Wycieczka

Ostatnio w szkole miałem ciężkie dni, nie wyrabiałem ze wszystkim.
Mam na imię Radek, mam 18 lat. Interesuje się motoryzacją, dziewczynami a najszczególniej pornosami.
Zbliżał się ostatni miesiąc nauki. W planach miałem klasowa wycieczkę, zagranicę.
Nadszedł tydzień wycieczki. Dzień przed wycieczką dowiedziałem się ze będę dzielił pokuj z 4 chłopakami za którymi nie przepadam.
Rano, w dniu wyjazdu na wycieczkę byłem zadowolony, powód był jeden odpoczynek od nauki. W autobusie tak się trafiło ze mogłem siedzieć sam. Gdy opuściliśmy nasze tereny, zrobiłem się trochę senny i zasnąłem. Przyśniło mi się ze na wycieczce uprawiam seks z jakaś nieznajoma dziewczyną. Chciałem zobaczyć jej twarz podczas snu, gdy nagle ktoś złapał mnie za bark i powiedział ,,koniec spania”. Otworzyłem oczy i zauważyłem ze jesteśmy na pierwszym postoju.
Tak minął dzień. Przyjechaliśmy do gospodarstwa agroturystycznego gdzie był hotel w którym mieliśmy nocować przez 4 dni. Po zakwaterowaniu, dostałem klucz i od razu poszedłem do swojego pokoju. Po paru minutach przyszło 4 chłopaków z którymi dzieliłem pokuj. Organizator wycieczki zorganizował spotkanie, po zakończeni spotkania była kolacja. Na której siedziałem z tymi samymi chłopakami. Podczas posiłku zauważyłem jak jakaś grupa młodzieży weszła do hotelu. Była to druga wycieczka. Chłopacy skończywszy jeść i odeszli od stolika. Przyglądałem się wejściu na stołówkę gdy zauważyłem jak kolejna wycieczka wchodzi na stołówkę. Zajęli wszystkie wolne stoliki. Na sale weszła jedna dziewczyna, spóźniła się wszystkie miejsca były zajęte oprócz przy moim stoliku. Podeszła i spytał czy morze się przysiąść. Kiwnąłem głową na tak.

Miała ciemne blond włosy, była szczupła. Miała na sonie białą bluzeczkę z pod której było widać niebieski stanik.
Przedstawiła się
- Ewa
- Radek
Rozmawialiśmy o różnych sprawach, wymieniliśmy się numerami. Minęło sporo czasu. Zauważyłem ze zostałem sam ze swojej grupy. Musiałem już iść. Gdy już wstawałem od stolika, usłyszałem
- jak chcesz przyjść do mnie, to zapraszam pokuj 205
- postaram się, na razie

Gdy zaszedłem do swego pokoju, była już godzina 20.00. Po wieczornej toalecie, wyszedłem z pokoju nic nie mówiąc. Kierowałem się do pokoju 205. Gdy znalazłem pokuj Ewy zapukałem i weszłem. Naprzeciwko drzwi siedziała dziewczyna, w niebieskiej piżamie.
Spytałem
-jest Ewa?
-tak, jest w łazience
Otworzyły się drzwi od łazienki, wyszła Ewa w piżamie. Przedstawiła mnie swojej koleżance Marcie. Marta powiedział ze nie będzie nam przeszkadzała i wyszła z pokoju. Zostaliśmy sami. Ewa zamknęła drzwi na klucz. Siadłem na łóżku. Ewa gdy skończyła czesać włosy siadała mi na kolanach, patrzyła mi prosto w oczy. Zbliżyliśmy się ustami i zaczęliśmy się całować. Oderwałem swoje usta spytałem
-dlaczego to zrobiłaś?
-wierzysz w pierwszą miłość?
-chyba tak
Kontynuowaliśmy pocałunek. Sunąłem swoje usta niżej, całowałem jej szyję.
Gdy Ewa powiedziała
-zrób to zemną
I zaczęła rozpinać guziki od piżamy, a następnie zdjęła ją. Została tylko w dolnej części piżamy i w białym staniku. Całowałem ją coraz niżej aż doszedłem do jej piersi, odpiłem stanik. Sutki sterczały, zacząłem pieścić jej, i schodziłem niżej. Ewa zdjął duł piżamy a następnie żółte majtki. Miał wygolona cipeczkę w kształt strzałki. Zbliżyłem język do jej cipki i zaczem robić minetę. Ewa napinała się coraz bardziej, gdy zaczem pieścić jej łechtaczek głośno jęknęła, i po chwili powiedział miałem pierwszy orgazm. Zaczęła mnie rozbierać, zdjęła mi spodenki i bokserki, mój fiut wyskoczył jak z armaty. Zaczęła robić mi loda. Robiła to tak szybko i agresywnie ze eksplodowałem. Ewa położyła się na łóżku w dużym rozkroku, zbliżyłem swojego członka do jej szpareczki i zaczem powoli wsuwać. Zaczęła stękać, z jej cipki wypływała krew, był to znak że jest dziewica. Zacząłem przyspieszać, wsadzałem coraz szybciej, zmieniliśmy pozycję na jeżdżą. Ewa podskakiwał na początku powoli, później się rozkręciła. Pokuj wypełniło rudnego typu jęki i steki. Najpierw Ewa dostał orgazmu a następnie ja eksplodowałem. Ewy powiedział ze będą nocować w tym hotelu przez 2 dni. Po stosunku położyliśmy się na łóżku, całując się. Gdy odpoczęliśmy ubraliśmy się i pożegnaliśmy.
Następnego dnia, rano. Poszedłem do Ewy, która była sam w pokoju. Rozmawialiśmy o tym co wydarzyło się wczoraj. Ewa spytał
-kiedy powtórzymy?
-może dzisiaj wieczorem? (odpowiedziałem)
Po krótkiej rozmowie musiałem iść na śniadanie. Po śniadaniu nasza wycieczka jechała dalej zwiedzać. Po powrocie do hotelu o godzinie 19.00 spotkałem się z Ewą na korytarzu. Powiedziała że nie możemy w jej pokoju powtórzyć wczorajszego wieczora. Zaproponował damską toaletę zgodziłem się.
Weszliśmy do łazienki, zamknęliśmy drzwi na klucz i zaczęliśmy się całować i rozbierać. Gdy Ewa była naga, zdjąłem spodnie i wyjem twardego członka. Ewa oparła się w rozkroku o ścianę a ja jej wsadzałem. Kochaliśmy się tak aż Ewa dostała orgazmu, ja niestety jeszcze nie, obróciła się tyłem i zacząłem rżnąć ja od tyłu. Po paru minutach wytrysnąłem prosto w jej tyłeczek. Ubraliśmy się i wyszliśmy pojedynczo. Na korytarzy pocałowaliśmy się czule i poszliśmy do swoich pokoi.
maciu rbronicki1@wp.pl

Dodaj komentarz