Zabawa z babcią

13 kwiecień… Była to środa. 13 kwietnia miałem 17 urodziny i jak to zawsze bywa rodzina daje prezenty. Dziadek i Babcia poprosili mnie żebym przyszedł do nich po szkole. Po lekcjach wyszedłem a dziadek czekał pod szkołą swoim autem. Kiedy przyjechaliśmy już do domu zrobił mi obiad, kawę i gawędziliśmy przez godzinę o życiu. O 17:30 miał być w przechodni na badaniach więc o 17:10 pojechał a ja zostałem z babcią. Babcia powiedziała że idzie do toalety się załatwić i wykąpać więc zostałem sam przy telewizorku. Po 30 minutach wyszła babcia w szlafroku i suszyła sobie włosy w pokoju obok.Babcia była średniego wzrostu tak koło 168 cm. blond włosy , dosyć duże piersi. Miała 55 lat i jak na swój wiek wyglądała fantastycznie. Poszedłem do niej powiedzieć że zaraz zaczyna się jej serial na który czekała od rana. Kiedy wszedłem do pokoju widziałem babcię jak suszy włosy i miała lekko odwiązany szlafrok przez który było widać małe zarysy sutków.Podszedłem bliżej i powiedziałem.
– Babciu za 10 min. zaczyna się Twój serial
-tak wiem.. wysuszę włosy przebiorę się i będę oglądać
-ok to ja ide do pokoju
-poczekaj wnusiu. Byś był tak uprzejmy i podał mi majtki które leżą na krześle ?
-yyyy no oczywiście że mogę
podszedłem do krzesełka na którym leżały majtki babci i podałem jej.
-dziękuję. Tam w szafce leży mój biustonosz podasz?
-no pewnie
wziąłem i podałem.
-dziękuję. powiedz co u Ciebie słychać?
-aaaa u mnie wszystko ok. Cały czas do przodu.
W tym momencie kiedy rozmawiałem z nią na temat co u mnie, babcia wstała i zdjęła szlafrok…
byłem w szoku kiedy ujrzałem jej ciało… piersi okrągłe , lekki meszek na pochwie szczupła sylwetka.
-wnusiu chyba widziałeś już kiedyś ciało kobiety prawda?
-yyyyy no tak często na filmach na internecie…
-i co na nich takiego ciekawego jest?
-noo jak kobieta z mężczyzną uprawiają sex
-ahaaa sex mówisz ?
podeszła do mnie zupełnie nago i poprosiła bym pokazał jej jakiś film więc włączyłem jej pierwszy lepszy i oglądała a ja siedziałem obok. Kiedy to oglądała sutki jej stanęły i zaczęła się macać po piersiach.
-idź zamknij drzwi jak możesz- powiedziała
poszedłem i zamknąłem po czym wróciłem.
siedziałem obok niej i wpatrywałem się z myślą co jeszcze będzie robić. Po 5 min. wstała, położyła się koło mnie i poprosiła bym polizał jej cipkę. Ja w ogromnym szoku pomyślałem że w sumie można się zabawić i zacząłem bawić się jej cipką. Jęczała z podniecenia a jej cipka była bardzo wilgotna. Zacząłem robić jej palcówkę i jęczała coraz bardziej. Chwilę potem wstała wypięła się i powiedziała żebym ją zerżną od tyłu.. bez wahania zdjąłem spodnie i wepchałem jej swojego penisa prosto w tyłek. Krzyczała z podniecenia smyrając się dodatkowo po cipce. Kilka minut potem usiadła na stół i rozszerzyła nogi a ja wpychałem penisa w jej zamszoną cipę. Po 5 min. doszła do orgazmu i oblała mnie całego spermą. Wstała zadowolona i powiedziała że poprawiny w łazience pod prysznicem. Ruchaliśmy się jeszcze ok 20 min w łazience i po 5 minutach naszego wyjścia spod kąpieli wszedł dziadek do domu zadowolony a my oglądaliśmy serial…
od tamtej pory gdy dziadka nie ma kochamy się z babcią bardzo często.
SaNTeX sadzonka15@wp.pl